Важлива інформація! Ціни актуальні при замовленні через сайт. Мінімальне замовлення 200 грн. Ми працюємо. Разом до перемоги!
Технічний інтернет-гіпермаркет
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: вихідний

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Гідравлічні акумулятори для гідравліки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Гідроакумулятори: особливості, види, вибір

Для накопичення енергії для подальшої віддачі до гідросистеми за допомогою потоку рідини використовуються спеціальні ємності. Це резервуари для оливи, які оснащені гумовими еластичними мембранами у формі груші. Остання розташована всередині та герметично з'єднується з корпусом за допомогою фланця. Внутрішній простір заповнений азотом на певний тиск.
Гідравлічні акумулятори купити необхідно, щоб пом'якшити негативний ефект гідроудару. Як правило, пристрій найчастіше використовують для цих цілей, хоча він багатофункціональний. Устаткування забезпечить зручне виконання робіт в екстрених ситуаціях, наприклад, при відключеному гідронасосі. Застосування установки можливе тим, де час від часу потрібна підвищена витрата, що перевищує середні показники.

Гідравлічні акумулятори

Принцип роботи пристрою простий:

  • При збільшенні тиску в системі балон стискається, вбираючи в акумулятор деяку кількість рідини.
  • При зменшенні тиску стиснутий газ витісняє рідину назад у систему.

Гідравлічний акумулятор застосовується для:

  • Запас зайвої енергії в системі та віддачі її у переривчасті робочі цикли;
  • Забезпечення аварійного або резервного живлення гідросистеми;
  • Компенсації імпульсів, що виникають у гідравлічній системі.

Гідроакумулятори високого тиску

Перед покупкою та використанням пристрою необхідно визначити, який акумулятор гідравлічний підійде. Умовно виділяють 2 типи:

  • балонні. У таких моделях груша з гуми виконує функції розподільника рідини та газу. Коли тиск зростає, вона стискається і олива надходить усередину. Такі види найпоширеніші. Збирають до тисячі літрів, ремонтопридатні;
  • мембранні. Також часто зустрічаються. За конструкцією схожі на балонні, але тут мембрана виготовляється з каучуку. Підходять для систем, де є необхідність миттєвого вивільнення енергії за компактних габаритів накопичувача. Функції робочого газу виконує азот. Накопичують до 10 літрів, середній тиск — до 300 бар.

Щоб правильно підібрати гідроакумулятор, потрібно звернути увагу на 2 характеристики:

  • Робочий об'єм (яка кількість рідини гідроакумулятор повинен накопичувати);
  • Під яким тиском він повинен тримати цю рідину.

Для пересувної техніки підійдуть мембранні моделі, оскільки вони потрібні тільки для згладжування гідроударів, а ціна у них найдоступніша з усіх.

Гідроакумулятор для гідравліки

У схемі гідросистеми цей пристрій простого принципу дії незамінний. Акумулятор забезпечить надійний захист від гідроудару. Перш ніж купити гідроакумулятор для гідравліки, потрібно докладно вивчити характеристики. Має значення не тільки тип, а й об'єм, матеріал мембрани, спосіб заряджання.

Гідравлічний акумулятор: ціна

Вартість акумулятора залежить від характеристик. Попередньо варто провести розрахунок, щоб визначити, який обсяг необхідний та встановити потрібні показники тиску. На сайті HYDRAULIC.UA представлені мембранні та балонні моделі за доступними цінами. У каталозі продаються зарядні пристрої для установок. Мембранні коштують дешевше, ніж балонні. У каталозі є моделі німецького та італійського виробництва.

Гідравлічні акумулятори: купити

В інтернет-гіпермаркеті HYDRAULIC.UA зручно купити акумулятори онлайн. Компанія є офіційним дилером відомих брендів, тому гарантує якість продукції. Замовити товари на сайті зручно із доставкою. Покупки привезуть до будь-якого міста України. Якщо виникають труднощі з вибором, варто вдатися до допомоги консультанта. У технічному інтернет-гіпермаркеті пропонуються різні вироби для гідравліки.

 

Вгору