Важлива інформація! Ціни актуальні при замовленні через сайт. Мінімальне замовлення 200 грн. Ми працюємо. Разом до перемоги!
Технічний інтернет-гіпермаркет
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: вихідний

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Гідророзподільники з електромагнітним керуванням

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Гідророзподільники з електромагнітним керуванням

Гідророзподільник з електромагнітним управлінням - це гідравлічний розподільник, який керується дистанційно за допомогою електромагнітних котушок (соленоїдів). Зазвичай використовуються для керування напрямком потоку в контурі і, у свою чергу, керують напрямком руху гідравлічного циліндра або обертання двигуна. За допомогою електромагнітної котушки (соленоїда) переміщує золотник управління з нейтрального положення в потрібне положення сторони «а» або «b».

Для управління механізмами та системами за допомогою подачки до соленоїда або котушки електричного сигналу знадобиться спеціальний вузол. Гідророзподільник з електромагнітним керуванням спрямовує потік рідини до виконавчих частин. Сигнал приймає електромагніт, який відповідає за переміщення золотника. Завдяки йому деталь стає у потрібну позицію. Робочий орган починає працювати в результаті правильного розподілу та тиску олії.
Гідророзподільники є комплектуючими промислових верстатів, пресів, спеціальної будівельної, сільськогосподарської техніки. Як правило, використовуються в гідравлічних системах промислових агрегатів, що рідше монтуються на самохідних машинах. Перед покупкою гідророзподільника дивляться як на тип, а й виробника. Від нього залежить надійність та довговічність вузла.

Гідророзподільник з електромагнітним керуванням

Коли струм не подається, робоча рідина зливається в бак або замикається. При отриманні котушкою необхідного сигналу золотник перетворюється на одне з передбачених положень. У результаті механізм отримує достатньо масла для спрацьовування. Рух відбувається у напрямку, що визначається каналами елемента конструкції. Коли подача до соленоїда припиняється, пружини зворотні переводять запірно-регулюючий компонент в нейтральну позицію.
Гідравлічні розподільники з електромагнітним керуванням відрізняються за низкою параметрів. Має значення спосіб монтажу, умовний діаметр, максимальні значення тиску — вимірюється у барах. У каталозі прописують і граничну витрату — у літрах за хвилину. Важливою є пропускна здатність гідророзподільника. Якщо вона не відповідатиме системі, можливе некоректне функціонування або взагалі вихід техніки з ладу.

Гідравлічний розподільник з електромагнітним керуванням

Якщо електрики немає, у регулюванні задіяний штовхач. При встановленні гідророзподільника необхідно передбачити можливість будь-якої миті дістатися до нього. У моделях із різьбовими портами застосовують ще ручки. Розподільник з електромагнітним керуванням підключається різними способами:

  • стиковим. У цьому випадку використовується монтажна плита чи модульний клапан. З одним із цих агрегатів стикують один бік вузла;
  • різьбовим. Адаптери трубок або рукавів вкручують у порти;
  • картриджним. Різьбова частина приєднується до монтажної плити.

Бує ще модульна методика, але до неї вдаються дуже рідко. Тут передбачається застосування дроселя чи гідрозамку. Пропускні параметри залежить від діаметра. Їх існує 5 — дi 6, дi 10, дi 16, дi 25, дi 32. Показники:

  • ду 6 — 80;
  • ду 10 — 120;
  • ду 16 — 300;
  • ду 25 — 650;
  • ду 32 — 1100 літрів/хвилина.

Вибір гідророзподільника залежить від характеристик системи. Для мобільної техніки випускаються моноблочні моделі. Це лита конструкція з 1 – 8 секцій.

Купити гідророзподільник з електромагнітним керуванням

Такі гідроагрегати широко потрібні для розподілу гідроциліндрів і гідромоторів. Електромагнітний гідророзподільник купити потрібно, щоб монтувати в місцях, де не потрібен оператор. Великий асортимент гідророзподільників представлений на сайті компанії «Гідравлік Майстер». У нашому каталозі легко підібрати виріб відповідного бренду. Серед товарів є також комплектуючі для облаштування та ремонту систем.

Гідророзподільник електромагнітний: ціни

В інтернет-гіпермаркеті HYDRAULIC.UA вигідно та легко замовити гідророзподільник з електромагнітним керуванням, ціна на який вказана на нашому сайті. Для постійних клієнтів діють бонуси та знижки. Можна оформити доставку гідророзподільника до будь-якого міста України.

Вгору