Важлива інформація! Ціни актуальні при замовленні через сайт. Мінімальне замовлення 200 грн. Ми працюємо. Разом до перемоги!
Технічний інтернет-гіпермаркет
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: вихідний

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Насоси дозатори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Призначення насоса дозатора

Насос дозатор у рульовій системі, також відомий як насос гідроруля, є ключовою складовою частиною гідрорульової системи автотранспортних засобів.

Головне призначення насоса дозатора (гідроруля) - нормована (дозована) подача гідравлічної оливи у систему повороту (частіше всього в гідроциліндр), що знаходиться в гідравлічній системі керування транспортним засобом. Таким чином гідроруль надає допоміжну силу при керуванні автомобілем, зменшуючи зусилля водія, необхідне для обертання керма під час руху при низьких швидкостях або у важких умовах, забезпечуючи більш плавне та комфортне керування.

Область застосування гідрокерма

Насоси дозатори застосовують у транспортних засобах та спецтехніці (вантажних автомобілях, екскаваторах, тракторах, комбайнах, землерийних машинах, навантажувачах) які працюють у будівництві, сільському господарстві, деревообробній промисловості, транспортній та видобувній галузях тощо. Дозатор насос зазвичай експлуатується на транспортних засобах швидкість руху яких не перевищує 60 км/год.

Принцип роботи насоса дозатора у кермувальній системі

Насос дозатор гідроруль зазвичай розташований на двигуні кермувальної гідросистеми і приєднаний безпосередньо до керма водія.

В результаті роботи нагнітаючого насоса, гідравлічна олива з гідробака по трубопроводах подається до насосу-дозатора та потім від нього дозовано у силовий гідроциліндр повороту коліс в міру зміни кута повороту керма водієм транспортного засобу.

Насос дозатор (НД) у рульовій системі має такі функції:

· створення гідравлічного тиску у рульовій системі;

· надання допоміжної сили керування;

· підтримка керованості транспорту під час виконання маневрів;

· зменшення втоми водія під час довгих поїздок.

Де купити насос с дозатором (гідроруль)?

Купити насос дозатор в Україні можна у фірмових магазинах нашої компанії або оформити замовлення у нашому інтернет-магазині Hydraulic.ua. Дозатор насос ціна якого доступна, є лише одним із видів гідравлічного обладнання, яке можна купити на нашому сайті. При виборі насоса, що дозує, слід звернути увагу на його сумісність з маркою і моделлю автомобіля. Продаж насоса дозатора виконується лише кваліфікованими спеціалістами. Тому, перед тим як купити гідрокермо насос дозатор рекомендуємо проконсультуватися з нашими менеджерами, які врахують усі Ваші побажання.

Вибираючи насос дозатор характеристики слід оцінювати з терміну гарантійного обслуговування пристрою та наявність сервісного центру компанії для можливості післягарантійного обслуговування.

Вгору