Важлива інформація! Ціни актуальні при замовленні через сайт. Мінімальне замовлення 200 грн. Ми працюємо. Разом до перемоги!
Технічний інтернет-гіпермаркет
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: вихідний

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Гідравліка на тягач

Гідравліка на Тягач

Гідравліка на тягач призначена для приведення в роботу робочих вузлів самоскида. крана, маніпулятора, бетономішалки та інше. Гідрофікація вантажних автомобілів використовується для того, щоб привести в дію гідроциліндр підйому кузова, двигун приводу бетономішалки, привід підйому вантажів на маніпуляторі.

Комплект гідравліки на тягач: що входить

Підбір комплекту гідравліки на тягач – завдання, що потребує знань та досвіду. Важливо враховувати тип транспортного засобу, експлуатаційні характеристики та передбачуване навантаження на систему.
Гідравліка на тягач зазвичай включає ряд компонентів, кожен з яких виконує свою унікальну функцію для забезпечення правильної роботи всієї системи. Ось основні елементи, які зазвичай входять до стандартного комплекту:
Вал відбору потужності з коробкою відбору потужності. Служать для передачі енергії від коробки передач на гідравлічний насос. Можуть мати датчики увімкнення. Керуються включенням за допомогою пневматичної системи тягача.

  1. Гідравлічний насос. Цей пристрій перетворює механічну енергію двигуна на гідравлічну енергію, створюючи тим самим необхідний тиск у системі.
  2. Гідравлічний бак. Бак служить для зберігання гідравлічної рідини, що циркулює в системі.
  3. Розподільник (клапан підйому кузова). Цей елемент керує напрямком потоку гідравлічної рідини, тим самим контролюючи роботу гідравлічних циліндрів та інших компонентів системи.
  4. Гідравлічні шланги та адаптери. Вони потрібні для транспортування гідравлічної рідини між компонентами  системи.
  5. Фільтри гідравлічної олії. Фільтри необхідні для очищення гідравлічної рідини від домішок та забруднень, що підвищує надійність та довговічність усієї системи.
  6. Маслоохолоджувач (опціонально). Цей елемент необхідний для підтримки оптимальної температури гідравлічної рідини, запобігаючи її перегріву. Встановлюється на системи з тривалим робочим циклом, наприклад бетономішалки.
  7. Керувальні джойстики та клапани. Потрібні для віддаленого включення або вимкнення системи. Важливо відзначити, що кількість компонентів, що входять до комплекту гідравліки на тягач, варіюється в залежності від моделі вантажівки, її експлуатаційних характеристик та специфічних вимог до системи. Тому, щоб купити гідравліку на тягач, потрібно ретельно вивчити технічну документацію та проконсультуватися в інтернет-гіпермаркеті HYDRAULIC.UA.

Ми пропонуємо тільки якісне та перевірене обладнання, яке забезпечує довговічність та ефективність  гідравлічної системи.

Гідравліка на тягач Київ

Наша компанія пропонує послуги з продажу та встановлення гідравлічного обладнання у Києві та по всій Україні. Ми гарантуємо якість обладнання, професійний вибір комплектуючих.

Купити гідравліку на тягач

На сайті знайдете вибір комплектуючих для гідравліки на тягач, які можна купити за вигідною ціною. Ми гарантуємо високу якість продукції та професійну консультацію наших спеціалістів.

Гідравліка на тягач: Ціна

Гідравліка на тягач: ціна гідравлічного обладнання варіюється в залежності від типу, характеристик та виробника. Ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни на всю продукцію, а також консультацію кожного клієнта для визначення правильного рішення.

Вгору