Важлива інформація! Ціни актуальні при замовленні через сайт. Мінімальне замовлення 200 грн. Ми працюємо. Разом до перемоги!
Технічний інтернет-гіпермаркет
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: вихідний

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Манометри гліцеринові

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Манометр гліцериновий: принципи вибору

За методикою вимірювання тиску, системою підключення та видами робочого тіла в системі розрізняють кілька видів манометрів. Манометри, заповнені гліцерином, мають ряд специфічних особливостей, допомагають працювати в умовах, за яких інші аналогічні прилади не змогли б дати точних показань.

Манометри з гліцериновим наповненням: переваги

Всі подібні вимірювачі призначені для обліку тиску в системах та установках. Але манометри з гліцериновим наповненням мають дві переваги над іншими:

  1. Працюють за високої динаміки зміни тиску.
  2. Не схильні до вібрацій у системі.

Щільність та в'язкість гліцерину стабілізують корпус приладу при зміні тиску в установці, що дозволяє отримати більш точні дані. Гліцеринові манометри найчастіше зустрічаються у водопровідних системах - комунальних, медичних, харчових та ін.

Трубка Бурдона в гліцериновому манометрі

Основа приладу – трубчаста пружина у формі підкови з овальним перетином. Це чутливий елемент деформаційного типу, з одного боку – жорстко закріплений, а з іншого – має доступ до вимірюваного тиску. Пружина називається «трубка Бурдона» на прізвище французького годинникара, який її запатентував. Тиск викликає деформацію трубки і так передається до стрілки приладу, яка не є чутливою до вібрацій завдяки гліцерину, тому показує позначку на шкалі чітко.

Трубка Бурдона — Вікіпедія

За яким принципом вибирати гліцериновий манометр?

Через свою надійну конструкцію і точність показань манометр з гліцериновим наповненням працює в різних умовах, але вибирати потрібно з урахуванням:

  • Середній тиск у системі.
  • Температури навколишнього середовища (до -17 ° С).
  • Агресивність навколишнього середовища.
  • Клас точності.
  • Метод монтажу.

Сучасні гліцеринові манометри (і вакуумметри з відповідним наповнювачем) виготовлені з гарантією довговічності, оскільки внутрішня конструкція захищена від корозії.

Межа шкали гліцеринового манометра

За розмірами шкали манометри гліцеринові відрізняються залежно від тиску, що вимірюється. Як правило, прилади шведського виробника дозволяють вимірювати від -1 (вакуум) до 1000 бар. Також є:

  1. Манометр гліцериновий 10 бар – малі замкнуті контури: демонстраційні стенди, медичне обладнання, спортивний інвентар.
  2. Манометр гліцериновий 250 бар - стандартні насоси, компресорне та верстатне обладнання, а також водопровідні системи.
  3. Манометр гліцериновий 400 бар - системи великих трубопроводів з робочим тілом у вигляді технологічних рідин та газів.

Широкий діапазон вимірювальних можливостей дозволяє купити гліцеринові манометри для використання у будь-якій промисловій галузі.

Overload safety of Bourdon tube pressure gauges - WIKA blog

Де купити манометр гліцериновий?

Замовити гліцериновий манометр з доставкою зі складу по всій Україні можна в режимі он-лайн на сайті інтернет-магазину HYDRAULIC.UA.

Можливий підбір замовлення відповідно до заявленої клієнтом проблеми, викладеної за допомогою фото- та відеоматеріалів. Широкий складський асортимент дозволяє оперативно комплектувати необхідний на вчора набір товарів.

Манометр гліцериновий: ціна відповідає якості

Ціни на гідравлічні та пневматичні комплектуючі, а також мастильне та паливне обладнання, представлені в інтернет-гіпермаркеті, встановлює виробник. Однак команда «Гідравлік Майстер» вкладає в замовлення, крім його вартості, професійні консультації та пошук найкращого рішення. Магазин гарантує відповідність ціни на аналогічний товар конкурентів.

Представлений на сайті каталог закриває більшість потреб в установці та заміні елементів гідравлічних та пневмосистем, а також деталей та механізмів паливо-мастильного обладнання.

Вгору