Важлива інформація! Ціни актуальні при замовленні через сайт. Мінімальне замовлення 200 грн. Ми працюємо. Разом до перемоги!
Технічний інтернет-гіпермаркет
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: вихідний

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Гідравлічні клапани

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Гідравлічні клапани — це особливі компоненти гідравлічної системи, які регулюють потік та тиск рідини. Ця функція є одним з двох наріжних каменів ефективного управління в гідравліці крутним моментом, рухом та силою. Не менш важливим є те, що клапани дозволяють гідравлічним системам та приводам функціонувати плавно та безпечно.

Замовити та купити гідроклапани, а також товари для їх обслуговування від постачальника за гарною ціною можна на сайті Hydraulic.ua з доставкою по Україні та Києву. 

Де використовуються гідравлічні клапани

Гідроклапани набули широкого поширення. Вони активно використовуються для виконання численних завдань, залежно від функціонального призначення обладнання.

Можна виділити такі варіанти застосування деяких модифікацій:

Модель

Де застосовувати гідроклапан

Запобіжний

стаціонарні установки очищення, гідросистеми, ці моделі здійснюють контроль за тиском та підтримують його показник у стабільному вигляді, оберігаючи всю систему від перевантажень

Редукційний

стаціонарні гідроустановки та системи, це обладнання стабілізує натиск та підтримують його задані робочі показники, одночасно регулюючи тиск

Зворотний

насоси, різні трубопроводи також застосовуються в ємностях з ризиком підвищення тиску, зворотні клапани оберігають систему від випадкового витоку робочої рідини

Види та призначення гідравлічних клапанів

Клапани для систем гідравліки поділяють різні види залежно від призначення. Існують:

 • зворотні клапани, по суті, це найпростіший розподільник потоку рідини, працює на відкриття та закриття потоку;
 • гідрозамки — керовані зворотні клапани, використовуються для перекриття рідини у певних частинах системи (наприклад, у порожнині перед гідроциліндром, щоб запобігти його руху у разі падіння тиску);
 • дроселі;
 • регулятори витрат;
 • редукційні клапани використовуються там, де є кілька механізмів, які функціонують при меншому тиску, ніж на основній лінії;
 • гальмівні — необхідні для плавності роботи та обмеження швидкості роботи механізмів (зокрема, гідроциліндрів);
 • запобіжні клапани, при перевищенні тиску, гідроклапан відкривається і пропускає потік масла з напірної в зливну лінію.

Як було зазначено, гідроклапани використовуються для того, щоб керувати тиском рідини в системі . Більш широкий список функцій включає:

 • можливість керувати рухом інших механізмів;
 • напрямок потоку рідини;
 • рівномірний розподіл олії;
 • зупинка руху гідравлічної рідини.

В цей список можна додати ще більше функцій, але саме ці ключові для справної роботи будь-якої гідравлічної системи.

Де використовуються гідравлічні клапани?

Гідроклапани за рахунок своїх особливостей конструкції та роботи поширені у спец- та агротехніці. Також їх обирають для створення елементів управління в авіа- та суднобудуванні. Крім перерахованого, вони необхідні для роботи бурильних установок, забезпечуючи справний потік рідини та роботу елементів, що рухаються.

Як вибрати відповідний клапан

Щоб забезпечити стабільність та надійність роботи фільтруючої системи, продовжити термін її робочого ресурсу, потрібний не тільки професійний монтаж клапана гідравліки, але й його грамотний вибір.

При підборі такого обладнання враховуйте низку наступних моментів:

 1. Переконайтеся, що орієнтація подачі робочої рідини повністю відповідає зазначеній стрілці, якщо подивитися на гідравлічний клапан тиску.
 2. Надійно закріплюйте трубопровід до опор або несучих стін конструкції. Враховуйте, що клапан має масивну вагу і при інтенсивній роботі може спровокувати руйнування труби та самої очисної системи.
 3. При використанні електромагнітного варіанта керування монтуйте його блоком догори. Це допоможе запобігти надмірному накопиченню мікрочастинок бруду.
 4. Строго контролюйте відповідність робочих параметрів клапана та мережі, інакше котушка обладнання швидко вийде з ладу.
 5. Добре стежте за герметичністю всіх з'єднань, пам'ятайте, що клапан гідравіки не повинен контактувати з водою.
 6. Здійснюйте підбір обладнання з урахуванням робочих показників тиску всередині конструкції. Важливим стає тип рідкої речовини, що застосовується в обладнанні, і максимально можливий показник продуктивності.
 7. При виборі клапана для складного за технічними показниками пневмопристрої беріть електромагнітний механізм. Для оснащення стандартних систем буде достатньо спрощених варіантів.

Грамотний вибір гідроклапану з урахуванням усіх його особливостей та нюансів не тільки збереже ваш час, а й допоможе заощадити фінанси. Адже якісний гідравлічний клапан тиску служить довго та бездоганно, не допускаючи поломок та додаткових витрат на їх експлуатацію.

Купуйте з Hydraulic.ua

Мережа магазинів “Гідравлік Майстер” постачає сертифіковане гідравлічне обладнання від світових брендів, аксесуари до нього та робочі рідини.

Вибираючи роботу з нами, ви отримуєте:

 • професійні консультації наших менеджерів;
 • великий асортимент товарів;
 • участь у системі бонусів, знижок та акцій для наших клієнтів;
 • повноцінну гарантію на всю продукцію, що купується;
 • співвідношення якості товарів та їх вартості.

Замовити та купити обладнання, а також товари для їх обслуговування від постачальника за гарною ціною можна на сайті Hydraulic.ua з доставкою по Україні та Києву.

 

Гідравлічні клапани: ціна від Hydraulic.ua

 

⏩ Дросель зі зворотнім клапаном VRFU 90° 826 грн
⏩ Гідрозамок двосторонній з ручним вимиканням VBPDE L c/RUBINETTO 1598 грн
⏩ Регулятор витрати 2х лінійний VRFU 90° 2103 грн
⏩ Роздільник потоку DFL 4127 грн
Вгору