Інтернет-гіпермаркет «Hydraulic.ua» (ТОВ «Гідравлік Мастер») є спеціалізованим технічним ресурсом. У компанії найбільша мережа партнерських магазинів гідравліки, які розташовані у всіх регіонах України (окрім тимчасово окупованих регіонів).

Кожна з наших 36 точок працює як пункти самовивозу і повернення, а також надає технічну підтримку споживачам. У деяких з мережевих магазинів гідравліки надається сервісна підтримка.

У всіх представників мережі «Hydraulic.ua» досвічені співробітники, які не просто розбираються в товарі, а знають його до дрібниць. Покупці отримують повноцінну консультаційну та інформаційну допомогу.

Про інтернет-гіпермаркет «Hydraulic.ua» і нашу команду

В цілому інтернет-гіпермаркет гідравліки має представництва в 31 місті. Це 36 магазинів, що завжди мають самий ходовий гідравлічний (і не тільки) товар в асортименті. У кожному працюють команди фахівців, закоханих у свою справу, уважно відносяться до запитів клієнта, незалежно від обсягів закупівлі.

 • Звертаючись в інтернет-гіпермаркет «Hydraulic.ua», ви НЕ зіткнетеся з безграмотними операторами. Вам відповість експерт. Кожен з нас вміє правильно і професійно підібрати товар і вирішити задачу клієнта.
 • Ми дуже серйозно ставимося до підбору персоналу. У нас немає плинності кадрів, а при розширенні компанії нові співробітники проходять 2-місячне навчання.
 • Крім отримання необхідних знань вони проходять стажування в майстрів, щоб отримати також і реальний практичний досвід роботи з обладнанням, вузькоспеціалізовані навички.
 • Ми дійсно серйозно ставимося до підбору і навчання персоналу, тому у нас немає випадкових людей. Розуміємо, що від співробітників залежить задоволеність клієнта, як наслідок - успіх і репутація компанії.

З багатьма провідними брендами ми співпрацюємо на умовах офіційного дилерства. Це дозволяє нам пропонувати вироби в каталозі по найбільш комфортним цінам. Компанія має центральний склад у Києві, де завжди присутній максимально допустимий запас продукції. Ми впевнені на 99%, що тут знайдеться все, щоб закрити вашу гідравлічну потребу.

 

Підтримуємо запас найбільш популярних товарів і в регіональних магазинах, щоб клієнти могли придбати товар день в день на місцевому складі.

 

Місія, цілі, завдання найбільшого гіпермаркету гідравліки

Місія інтернет-гіпермаркету «Hydraulic.ua» у вузькому сенсі - повне занурення в суть проблеми клієнта, допомога при виборі виробів, щоб цей вибір був корисним, дозволив уникнути простоїв. У глобальному сенсі ми прагнемо витісняти з ринків України некваліфікованих виконавців гідравлічних задач. Непрофесіонали завдають шкоди бізнесу або діяльності покупців, дискредитують галузь в цілому.

Наше завдання - організація бездоганної роботи не просто магазинів гідравліки в складі мережі інтернет-гіпермаркету «Hydraulic.ua», а спеціалізованих майстерень з гідравліки. Клієнт завжди отримає необхідну йому консультацію по товару.

Наша мета - не реалізовувати товар заради продажу і отримання прибутку. Ми не хочемо бути мережею пунктів, де не дадуть відповідь навіть на просте питання. Чому наш підхід до роботи важливий клієнту? Тому що він правильно купить і перевірить працездатність товару при отриманні.

 

Асортимент товарів в каталозі гіпермаркету гідравліки і послуги в комплексі

У каталозі інтернет-гіпермаркету «Hydraulic.ua» представлена продукція, яку випускають провідні виробники. Основні напрямки продажів:

гідравлічні компоненти; пневматичні компоненти;
мастильне устаткування; промислова хімія;
оливи і мастила; насосне обладнання.

 

Фактично наш каталог закриває всі запити клієнта. Продукція, представлена в ньому, вирішить як окремі гідравлічні і суміжні завдання, так і допоможе знайти рішення в комплексі.

 

Завдяки наявності великих складських запасів ходових і вузькоспеціалізованих позицій, ми без затримок проводимо повну поставку клієнту всього комплексу обладнання та компонентів.

 

Наші фахівці знаходять і пропонують споживачам оптимальні рішення по поставленому завданню. Надішліть нам запит заздалегідь, і ми зробимо все можливе, щоб виконати завдання, аж до пошуку постачальника специфічного суміжного обладнання при зверненні не з нашої профільної продукції або послуги.

 • Весь товар сертифікований, 100% оригінальний. Поставляється з гарантією виробника. Рекламації трапляються вкрай рідко, завжди є 30 днів на повернення продукції при відсутності слідів експлуатації. При їх наявності діють гарантійні зобов'язання на протязі зазначеного виробником терміну.
 • Зі свого боку даємо гарантію кваліфікованого і якісного сервісу. Технічна підтримка працює 6 днів на тиждень.
 • Щиро піклуємося про клієнта. Професійно і персонально підбираємо все необхідне для вирішення конкретного питання. Занурюємося в проект кожного клієнта повністю.

 

Наші клієнти, особливості ціноутворення і виконання замовлень

Інтернет-гіпермаркет «Hydraulic.ua» працює з усіма категоріями замовників. Це фізичні та юридичні особи, індивідуальні підприємці. Відвантаження ведемо оптом і в роздріб. На постійній основі співпрацюємо з транспортним і агросектором, будівельними компаніями, зі всіма, хто має парк сільгосп-, спецтехніки і інші ТЗ, що працюють на гідравліці.

 • До нас регулярно звертаються водії, інженери, конструктори, менеджери по закупівлі. Вони не можуть в інших компаніях знайти специфічну гідравлічну арматуру та інші узкоспеціалізірованни компоненти.
 • Ми знаємо, що часто на закупівлі споживачі стикаються з неякісним товаром - підробками, фальсифікатом, саме тому вони вважають за краще звертатися до нас.
 • Їх не влаштовують консультації некваліфікованого персоналу, час очікування деталей і вузлів.

У нас цих проблем не буває. Інтернет-гіпермаркет «Hydraulic.ua» намагається організувати відвантаження товару в день замовлення або відразу на наступний день, щоб уникнути простоїв техніки клієнта. Вони дорого обходяться, особливо в сезон. Мережа регіональних магазинів по всій Україні дозволяє задовольняти потреби клієнтів день в день.

 

 • Ціни на товари, представлені в каталозі гіпермаркету, мінімальні і дуже вигідні для власників гідравлічної техніки з урахуванням того, що це якісна і 100% оригінальна європейська продукція.
 • Намагаємося стримувати зростання вартості будь-якими легальними шляхами - за рахунок налагодженості логістики і внутрішніх бізнес-процесів, прямих поставок з-за кордону, вигідних контрактів з постачальниками тощо.
 • Моніторинг ринкових цін ведемо постійно. У нас вони завжди нижчі за середні по ринку України. Знайдете ідентичний за якістю товар дешевше зробимо вам пропозицію вдаліше, головне – з гарантією якості.
 • Для постійних клієнтів діє спеціальна дисконтна система (знижки 5-15%) та інші пільги, які обговорюємо персонально з кожним до підписання договору. Налагоджуємо поставки за графіком або під замовлення.
 • Послуги самовивозу продукції з магазину мережі безкоштовні. Куплений товар можна оперативно забрати за наявності після підтвердження менеджера.
 •  
 • При відсутності товару на складі регіонального магазину забезпечуємо безкоштовну доставку потрібних позицій в магазини мережі з центрального складу.
 • Доставимо гідравліку та інші вироби в будь-який віддалений куточок України, навіть якщо там немає мережевого представника.
 • Оплату приймаємо готівкою або карткою при отриманні і огляді товару (відділення Нової Пошти по всій Україні, самовивіз з магазинів мережі) або по безналу з ПДВ.
 • При виявленні браку покупець може повернути або відремонтувати товар в магазині протягом гарантійного терміну.

 • Ми розширили період повернення з 14 до 30 днів. Якщо вам не знадобився товар, ви можете повернути його протягом 30 днів.

 

На зв'язку завжди висококваліфікований персонал. Скористайтеся нашою інформаційної та консультаційної підтримкою. Ви отримаєте відповідь на будь-яке питання і корисні рекомендації при виборі гідравліки та інших товарів за каталогом. Телефонуйте або пишіть нам. Раді бути корисними!