Важлива інформація! Ціни актуальні при замовленні через сайт. Мінімальне замовлення 200 грн. Ми працюємо. Разом до перемоги!
Технічний інтернет-гіпермаркет
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: вихідний

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Фільтри гідравлічні для гідравліки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Фільтри для гідравліки

Фільтр – життєво важлива частина будь-якої гідравлічної системи. Саме від нього залежить ефективність використання гідравлічної олії та її правильний тиск. Для стабільної роботи гідравліки, масло вимагає відповідності заданим йому характеристикам по в'язкості, ступеню фільтрації, максимальному тиску та іншим параметрам.

Гідравлічні фільтри: відмінності від паливних та масляних

У порівнянні з іншими типами фільтруючого обладнання гідравлічний фільтр відрізняється збільшеним показником робочого тиску: до 450 бар та більшою стійкістю до перепадів. Це дозволяє конструкції витримувати інтенсивний потік рідини – понад 500 л/м. Відмінні техніко-експлуатаційні показники пояснюються використанням високотехнологічних різновидів елементів, що фільтрують.

У сучасних гідросистемах зазвичай застосовується відразу кілька гідравлічних фільтрів, кожен із яких виконує свою певну функцію:

 1. Для баків використовуються фільтри для здійснення грубої очистки. Вони створюються з посиленого металевого волокна і можуть додатково забезпечуватись захисними системами.
 2. Також у гідробаках можуть монтувати фільтри, що всмоктують. Для їхнього виробництва використовується целюлоза або скловолокно. Їх часто доповнюють ніздрюватою тонкою сіткою, за допомогою якої затримуються дрібні частинки діаметрів 25-60 мікрон.
 3. Напірні елементи, що фільтрують, монтуються в робочій системі. Потужні гідравлічні фільтри високого тиску можуть протистояти показникам навантаження до 430 бар.
 4. Зливні. Оснащуються водопроводом, що має виходом до резервуару. Такі різновиди встановлюються у певних системах, де немає можливості для монтажу всмоктувальних та напірних модифікацій. Також вони застосовуються в обладнанні із гідроциліндрами.
 5. На резервуарах можуть монтуватись фільтри-сапуни. Їхня головна мета - запобігти попаданню в ємність бруду та пилу безпосередньо з повітря.
 6. Для систем, що використовують збільшені обсяги масел, застосовуються фільтри додаткового посиленого очищення. Таке обладнання також використовується у разі, коли одна система використовує одразу кілька гідромодифікацій. Подібні моделі здатні підтримувати потрібний рівень чистоти у всій системі.

Крім основних видів гідравлічних фільтрів, часто застосовуються і додаткові пристрої для очищення, наприклад, пересувна система. Основним призначенням такого пристрою стає очищення рідини, що використовується в гідравліці. Застосування систем додаткового очищення підвищує якість роботи. Перевагою стає і їхня мобільність — щоб запустити додаткове обладнання в експлуатацію немає потреби припиняти весь робочий процес.

Фільтр гідравлічний: види фільтрів високого тиску 

Є декілька типів таких пристроїв

 1. Всмоктуючий фільтр для гідравліки. Встановлюється в баку на лінії, що всмоктує, перед гідронасосом, нижче рівня масла. Використовується для фільтрації олії перед тим, як вона потрапить у чутливий до забруднення насос.
 2. Зливний тип. Монтується перед зливом масла у бак для фільтрації масла, яке пройшло через систему, т.к. під час роботи до нього могли потрапити забруднюючі частки.
 3. Напірна модель. Необхідний для більш тонкої фільтрації олії (до 1 мкм) перед дорогими та високоточними механізмами, щоб виключити їх поломку.
 4. Картриджний фільтр для гідравліки. Може бути як всмоктуючим, і зливним. Зручний у використанні та економічний.
 5. Лінійний варіант.

До деяких фільтрів можна додатково встановити датчики забрудненості - вони вчасно сигналізують про те, що фільтр необхідно замінити.

Купити фільтр для гідравліки від Hydraulic.ua

Інтернет магазин Hydraulic.ua - це дилер гідравлічного обладнання, деталей та інструментів від світових виробників. Ми офіційно представляємо таких виробників гідравлічних фільтрів як: MP Filtri та OMT. Купуючи продукцію у нас, споживач отримує такі переваги:

 • найбільшу мережу магазинів гідравліки по всій Україні – так ви можете використовувати самовивіз та не переплачувати за доставку;
 • великий асортимент товарів - є комплектуючі для будь-якої гідравлічної системи;
 • професійну консультацію, якщо ви не знаєте, яку модель гідравлічного фільтра високого тиску краще вибрати, наші менеджери допоможуть прийняти відповідне вам рішення;
 • бонуси, акції та накопичувальна система для постійних клієнтів;
 • хороше співвідношення вартості та якості фільтрів для гідравліки.

Замовити та купити гідравлічний фільтр, а також необхідні фільтроелементи від постачальника за чудовою ціною можна на сайті Hydraulic.ua з доставкою по Україні та Києву.

Фільтр гідравлічний: ціна від Hydraulic.ua

 

⏩ Зливний фільтроелемент для фільтра OMTF091 231 грн
⏩ Фільтр всмоктуючий OMT SP46A 490 грн
⏩ Фільтроелемент всмоктуючий MP Filtri 8CS050 384 грн
⏩ Фільтр напірний MP Filtri FHM0061 11 740 грн
Вгору