Важлива інформація! Ціни актуальні при замовленні через сайт. Мінімальне замовлення 200 грн. Ми працюємо. Разом до перемоги!
Технічний інтернет-гіпермаркет
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: вихідний

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Гідромотори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Гідромотор — це пристрій, який у гідравлічній системі виконує роль двигуна. Гідравлічний мотор найчастіше знаходить застосування у великій сільськогосподарській, будівельній, комунальній, лісозаготівельній техніці по всій Україні.

Принцип роботи гідромотора

Гідравлічна олія під тиском надходить в один із портів гідромотора і створює зусилля на рухомі елементи внутрішньої конструкції та вал. До валу гідромотора із зовнішнього боку приєднано те чи інше спецобладнання, що вимагає обертання. На виході олія надходить у зливну лінію і далі в бак. Також конструкція гідромотора передбачає наявність окремого дренажного порту для відведення гідравлічного масла у разі реверсивного обертання валу.

Замовити та купити гідравлічний мотор за чудовою ціною можна на сайті Hydraulic.ua. Продаж обладнання здійснюється з доставкою по Україні та Києву. Вибрати обладнання можна в каталозі на нашій компанії.

Який гідромотор краще вибрати

Незважаючи на простоту пристрою механізму, вибирати відповідний тип гідромотора необхідно виходячи з особливостей гідросистеми. Вирізняють такі типи гідромоторів:

Шестеренні гідравлічні двигуни. Приводяться у роботу у вигляді руху шестернів. Встановлюються там, де немає потреби у високому тиску в системі. Шестеренні гідромотори активно застосовуються у навісних механізмах компактної (мобільної) техніки, виконуючи роль приводу для додаткового обладнання: у гідроприводах, машинах та ін. Ці моделі відрізняються затребуваністю завдяки невисокій вартості, простоті самої конструкції.

У модифікаціях цієї лінійки можна виділити такі переваги:

 • простість конструкційних частин, що забезпечує зручність у їх використанні та обслуговуванні;
 • підвищена частота обертання: до 1000 об/м;
 • доступна вартість.

До недоліків гідравлічних моторів шестеренного типу можна віднести порівняно невисокий ККД, що трохи обмежує коло їх використання.

Героторні (орбітальні). Характеризуються високим моментом, що крутить, при невеликих розмірах. Завдяки такій особливості техніка може активно використовуватися для приводів перевантажених та тихохідних механізмів. Робоча рідина в таких конструкціях подається в порожнини двигуна за допомогою спеціалізованого розподільника. Крутний момент, що формується, здійснює планетарні рухи, «перекочуючись» по робочих роликах.

До плюсів героторних моделей відносяться:

 • простість конструктивного виконання;
 • збільшені моменти, що крутять;
 • невелика габаритність та вага.
Але орбітальні гідромотори мають деякі недоліки. До мінусів відносяться невелика частота обертання та малі параметри тиску: лише до 21 МПа. Аксіально-поршневі моделі. Для передачі руху у вал використовують поршні. В аксіально-поршневих гідромоторах поршні розташовані паралельно осі валу. Характеризуються високою швидкістю обертання валу. 

 

Ця модель має такі переваги:

 • стабільна робота при підвищеному тиску;
 • можливість додаткового регулювання робочого обсягу;
 • високий показник ККД та частоти обертання.

До мінусів можна віднести високу вартість обладнання та занадто збільшені пульсації витрати. Відзначається надмірна складність конструкції та складність в обслуговуванні.

Радіально-поршневі модифікації. На відміну від аксіально-поршневих моторів, поршні цих моделей розташовані перпендикулярно до осі валу гідравлічного двигуна. Відрізняються високим моментом, що крутить, при невеликій швидкості обертання вала.

Радіально-поршневі гідромотори мають ряд плюсів:

 • збільшені моменти;
 • можливість коригування робочого обсягу;
 • режим вільного обертання також можна коригувати.

До недоліків гідравлічних моторів можна віднести високу вартість, ускладнену конструкцію та занадто підвищену за показниками витрату рідини, що використовується при роботі.

У більшості моделей гідромоторів передбачено функцію реверсу. Ця особливість дозволяє використовувати вал у дві сторони, збільшуючи сферу застосування установки. 

Основні характеристики гідромоторів

До основних характеристик гідромоторів відносяться:

 • робочий обсяг — показує, яка максимальна кількість рідини здатна пропустити апарат через себе за один оберт валу;
 • потужність двигуна гідравлічного двигуна проявляється в кВт;
 • параметр робочого тиску, показник вимірюється в барах;
 • швидкість обертання валу, що прямо залежить від об'єму гідравлічного масла, що подається до гідромотора за одиницю часу, вимірюється в обертах за хвилину;
 • крутний момент.

Купити гідромотор в Україні від магазину Hydraulic.ua

Магазин Hydraulic.ua — є офіційним дилером в Україні таких виробників гідравлічних двигунів, як Oleodinamica Mozioni та M+S Hydraulic, які пропонують аналоги моторів Danfoss. У каталозі на сайті компанії можна купити комплектуючі, деталі, інструменти та інше обладнання для гідравлічних систем. Продаж проводиться по всій Україні.

Серед наших переваг можна виділити:

 1. Консультації щодо гідравлічних систем. Менеджери компанії допомагають покупцеві підібрати комплектуючі із каталогу. Фахівці з продажу пояснюють нюанси використання гідравлічного обладнання, а також особливості його обслуговування та ремонту.
 2. Доступність та широка мережа філій. Магазини компанії представлені у 30 містах України — це дозволяє доставляти замовлення споживачів у найкоротші терміни за прийнятною вартістю. 
 3. Великий вибір гідрообладнання, з яким можна ознайомитись у каталозі нашого сайту.
 4. Гарантійна програма. Hydraulic.ua дає гарантію на всю гідравлічну продукцію.
 5. Гарне співвідношення вартості та якості продукції. 

Замовити та купити гідромотор, а також товари для його обслуговування за гарною ціною можна на сайті Hydraulic.ua. Продаж проводиться з доставкою по Україні та Києву.

Гідравлічні мотори: ціна від Hydraulic.ua

 

⏩ Гідромотор Mozioni BMR 100 (OMR) 3934 грн
⏩ Гідромотор Mozioni BMM 20 (OMM) 3866 грн
⏩ Гідромотор M+S Hydraulic MP 25 (OMP) 6131 грн
⏩ Гідромотор M+S Hydraulic RW 80 (ORW) 12 152 грн
Вгору