Важлива інформація! Ціни актуальні при замовленні через сайт. Мінімальне замовлення 200 грн. Ми працюємо. Разом до перемоги!
Технічний інтернет-гіпермаркет
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: вихідний

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Аксіально-поршньові гідронасоси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Аксіально-поршневі насоси: короткий посібник вибору

Гідравлічний насос — пристрій, який перетворює механічну енергію на гідравлічну шляхом створення робочої рідини в гідросистемі. Це універсальний гідроагрегат, що широко затребуваний у різних сферах діяльності. Діляється на кілька видів (шестеренні, ручні та аксіально-поршневі), але завжди працює за одним принципом — створення тиску для витіснення рідини. Про аксіально-поршневі (він же аксіально-плунжерний) поговоримо докладніше.
Найпопулярніший гідронасос високого тиску, в ньому по колу розміщені поршні в блоці з похилою шайбою з одного боку, а з іншого — з впускним та випускними портами. При обертанні блоку поршні беруть масло з боку порту, що всмоктує, і під тиском впорскують його в напірний порт. 
Насос є важливою частиною самоскида, екскаватора та іншої будівельної, сільськогосподарської спецтехніки. Аксіально поршневі гідронасоси є в конструкції машин, призначених для вивезення сміття, мультиліфтових підйомників. Гідравлічний компонент такого типу дозволяє просто та комфортно працювати з контейнерними платформами, забезпечувати різні робочі процеси за участю спецавтомобілів.

Аксіально поршневий насос

Такий прилад найбільш популярний і часто зустрічається серед інших різновидів. Купити гідронасос аксіально поршневий необхідно для систем з робочим тиском до 400 бар та об'ємом рідини до 500 літрів/хв. Має компактні розміри, високий ККД. Конструкція насоса включає такі комплектуючі: поршні у складі блоку циліндрів, шайба, що обертається, впускні і випускні порти.
Аксіальний насос високого тиску працює за таким принципом: основний вал обертається та «дає команду» рухатись елементам блоку циліндрів. Обертання основного валу трансформується у зворотно-поступальне переміщення поршнів, яке відбувається паралельно осі блоку циліндрів. Характер таких рухів поршня, які є аксіальними, і дали назву насосу.
У процесі гідравлічна олія всмоктується, а потім упорскується. Це відбувається за допомогою розподільчого механізму. Стабільність роботи забезпечується завдяки прокладкам ущільнювачів і щільному з'єднанню циліндрового блоку з механізмом.
Бажаючим придбати аксіально поршневий насос каталог нашої компанії «Гідравлік Майстер» допоможе визначитись. На сайті представлені двопотокові та однопотокові моделі з різними параметрами та також широкий вибір комплектуючих для гідронасосів. Наш інтернет-гіпермаркет пропонує продукцію відомих брендів таких як Kazel, Hydrocar, ABER та інших.

Аксіально плунжерний насос

Такий насос призначений для техніки та установок з максимальними показниками під час функціонування. Оснащується ексцентричним валом чи ротором. Аксіальний плунжерний насос працює шляхом послідовного всмоктування та нагнітання. Спочатку висувається поршень, що збільшує обсяги камери, одночасно стає доступним забір олії. Потім клапан закривається, камера стає меншою. Так, тиск підвищується і відбувається впорскування.
Аксіально-плунжерні насоси відрізняються високим ККД, максимальними робочими показниками енергії. Але треба зважати на деякі нюанси. Компактний пристрій має складну конструкцію. Рідина для нього має бути ретельно відфільтрована від сторонніх домішок. Під час її подачі в камеру спостерігається сильна пульсація.

Аксіальні насоси

Замовити таку гідравлічну машину варто завдяки численним перевагам:

  • довговічність, герметичність робочих камер;
  • високий ККД.

Переваги залежать від типу пристрою. Окремі моделі дуже шумлять під час роботи.

Купити аксіально поршневий насос

Перш ніж придбати пристрій онлайн, варто розібратися в існуючих видах. Насоси аксіально поршневі гідравлічні бувають регульованими та нерегульованими. У першому випадку показники під час функціонування установки налаштовуються відповідно до конкретних дій. У другому характеристики змінити не можна — вони постійні.
Регульовані більш популярні, їх купують частіше, ніж нерегульовані. Такі моделі випускаються з більшим робочим діапазоном обсягів. В інтернет-гіпермаркеті HYDRAULIC.UA доступний широкий асортимент. З характеристиками кожного окремого пристрою легко ознайомитись у каталозі. Насос гідравлічний аксіально поршневий регульований стабільно функціонує на високій швидкості, практично безшумний і довговічний.
Нерегульовані воліють замовити для відкритих та закритих гідросистем. Вони встановлюються простіше і коштують дешевше за регульовані. Дають постійні робочі показники. На техніку з різними гідромеханізмами монтують двопотокові пристрої. Існує також однопотоковий гідравлічний поршневий насос. Розрахований на тривале застосування, функції

Вгору