Важлива інформація! Ціни актуальні при замовленні через сайт. Мінімальне замовлення 200 грн. Ми працюємо. Разом до перемоги!
Технічний інтернет-гіпермаркет
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: вихідний

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Теплообмінники (маслоохолоджувачі)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Теплообмінники (маслоохолоджувачі): особливості, характеристики

Для стабільного функціонування гідросистеми потрібна підтримка нормального температурного діапазону рідини. Оптимальний показник — 40 – 60 градусів. Теплообмінник використовують, щоб організувати охолодження оливи у гідравліці. Принцип роботи залежить від моделі. Показники робочого середовища нормалізуються шляхом теплообміну або тепловіддачі.
Маслоохолоджувач для гідравліки необхідний для будь-якого обладнання. Під час роботи гідравлічного обладнання масло починає нагріватися, тому для того щоб температура не піднімалася вище за критичний рівень, потрібно встановлювати теплообмінники.

Маслоохолоджувач гідравлічний

Схема роботи пристрою проста:

  • Температура рідини знижується шляхом передачі тепла від неї до стінок радіатора.
  • Коли робоча рідина нагрівається, вентилятор вмикається.

Маслоохолоджувач оснащується вентилятором з напругою живлення 12/24/220/380 В. Стаціонарний, зручний у застосуванні. Складається з вентилятора, що створює потік, алюмінієвого радіатора, термостата, кожуха та деталей для кріплення.
Гідравлічний теплообмінник не потребує великих витрат під час експлуатації. Споживає мало електрики. Затребуваний як елемент сільськогосподарських машин, спецтехніки, верстатів для обробки металу. Забезпечує стабільну роботу пресів, виробничих ліній, будівельної техніки. Монтується на автоматах лиття під тиском, екскаваторах, маніпуляторах, залізничному транспорті.

Гідравлічний теплообмінник

У різних галузях промисловості, сільському господарстві, на виробництві застосовуються повітряні чи водяні моделі. Вони різняться за принципом роботи. Перші охолоджують шляхом подачі холодних повітряних мас від лопат вентилятора до радіатора. Вони забирають на себе тепло від гідрорідини, що протікає трубою. Повітряні варіанти відрізняються за пропускними здібностями, напругою. Термостат можна замовити окремо.
Водяні охолоджувачі функціонують за допомогою води, яка забирає високу температуру, проходячи через корпус. Застосовуються, коли потрібна максимально ефективна стабілізація показників середовища. Підходять для промислових верстатів та обладнання, де реалізовано підведення та відведення води. За конструкцією маслоохолоджувачі бувають пластинчастими та кожухотрубними.

Маслоохолоджувач для гідравліки

Без цього пристрою не можна уникнути. Своєчасне зниження температури необхідно, щоб уникнути несправностей та виходу обладнання з ладу. Оливник, купити який дуже просто на сайті HYDRAULIC.UA, запобігає перегріву системи в період активної роботи. Нагрів гідрорідини неминучий в результаті тертя деталей стаціонарної або мобільної техніки.
Теплообмінники охолоджувачі оберігають комплектуючі від передчасного зносу. Зберігають найвищі показники продуктивності. Замовити водяні та повітряні моделі дуже зручно онлайн.

Купити маслоохолоджувач

Перед придбанням маслоохолоджувача необхідно керуватися особливостями функціонування тієї чи іншої установки. Теплообмінник для охолодження оливи випускається з лапами ЗМТ або без них. При покупці керуються такими даними:

  • ступінь в'язкості рідини;
  • нормальні показники температури, тип, технічні параметри необхідного пристрою;
  • діапазон тиску;
  • споживана потужність гідроприводу;
  • умови експлуатації.

При розрахунку необхідних характеристик звертають увагу на опір, витрата. Останній вимірюється в кількості літрів за хвилину.

Маслоохолоджувач: ціна

Покупка та обслуговування охолоджувачів не виходять занадто дорого. На сайті магазину HYDRAULIC.UA представлено багато варіантів на замовлення. Вартість товару залежить від типу. Ціна змінюється в залежності від вольтажу та пропускних здібностей.

 

Вгору