Важлива інформація! Ціни актуальні при замовленні через сайт. Мінімальне замовлення 200 грн. Ми працюємо. Разом до перемоги!
Технічний інтернет-гіпермаркет
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: вихідний

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Всмоктувальні фільтри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Всмоктувальні фільтри

Якщо порівняти гідравлічну систему з людським організмом, фільтри – це легені. Вони виконують роботу з очищення від шкідливих домішок, що виникають у процесі експлуатації. Надійність роботи фільтра залежить не тільки від стану його деталей, а й від якості гідравлічної олії: за тією ж аналогією це кров організму. Коли мова заходить про загальне «здоров'я» системи, то в першу чергу згадують про фільтри, що всмоктують, для гідравліки.

Hydraulic Suction Strainer Manufacturer | DML Interchange Filter

Фільтр гідравлічний всмоктувальний

При тривалому використанні гідравлічної системи в маслі з'являються залишки абразивного та корозійного зношування металевих елементів та осад. За типом монтажу розрізняють такі фільтри:

– Всмоктують фільтри встановлюються на забірній лінії від гідробака до насоса;

– Напірні встановлюють на лінії з тиском понад 20 БАР;

– Зливні встановлюють перед зливом у гідробак. Ми рекомендуємо встановлювати такий тип фільтра, оскільки він збирає залишки із системи, які вже не потраплять у гідробак;

– Лінійні використовуються для установки безпосередньо перед робочим органом (наприклад гідромотором), також встановлюються перед гідророзподільниками або високочутливими клапанами;

– Сапуни. Головна суть - це з'єднання простору в гідробаку з атмосферним повітрям для запобігання росту тиску в баку.

Місце встановлення пристрою визначає інженер під час проектування гідравлічної системи.

Фільтр всмоктувальний сітчастий: місце монтажу

Саме місце установки у разі певної конфігурації гідравлічної системи є основою наступної класифікації фільтрів.

  1. Зливні

Оскільки ці фільтри відловлюють найдрібніші фракції бруду, що пройшла через всю систему, то найкраще місце для встановлення перед зливом відпрацьованого матеріалу в маслобак. Виконуються з чавунного, пластикового та алюмінієвого матеріалів. Спеціальний папір та фіброволокно служать для тонкого очищення олії. У комплекті є запобіжний клапан, який служить при перевищенні тиску як у самому фільтрі, так і в системі в цілому.

  1. Напірні

Збереження в ідеальному стані робочих поверхонь прецизійно підібраних елементів виконують напірні фільтри. Вони працюють відразу після насоса, щоб поставити в трубопровід олію максимального очищення. Вміст напірної магістралі продовжує ресурс експлуатації пар із малими допусками. Фільтр працює у штатному режимі до температури робочої рідини +80°С, навколишнього повітря – від -40 до +40°С.

  1. Фільтр всмоктувальний сітчастий

Встановлюються перед насосом для грубого очищення олії перед нагнітанням у систему. Розмір фільтра повинен чітко відповідати стандартам, інакше можливе попадання повітря в олію, що зменшить його функціональні здібності. Фільтроелемент монтують, повністю занурюючи його в рідину, для більшої ефективності всмоктування. Його основні елементи - сітка, целюлоза та синтетичне волокно. Робоча температура довкілля +40°С.

Round Suction Strainer Filters, 1-2 inch at Rs 2000/piece in Rajkot | ID:  22319669948

Всмоктувальний фільтр — догляд та безпека

Відновлення очисного елемента фільтра, що всмоктує, не передбачено, тому при його засміченні потрібна заміна. Є модифікації з індикатором забруднення, в іншому випадку необхідний візуальний контроль оператора. При забрудненні фільтра можлива втрата тиску на ділянці трубопроводу перед насосом.

Всмоктувальні фільтри ділять на два типи:

1. Із запобіжним клапаном;

2. Без запобіжного клапана.

Корпус всмоктувального сітчастого фільтра, виконується з нержавіючої сталі, алюмінію або пластику. Пропускна здатність: від 5 до 400 л/хв; діапазон фільтрації: від 10 до 250 мкм.

Як купити всмоктувальний сітчастий фільтр

Замовити всмоктувальний гідравлічний фільтр можна в режимі онлайн на сайті HYDRAULIC.UA. Оформлення в магазині замовлення, як і супутній товар, доставлять до будь-якого міста України. Також у «Гідравлік Майстер» можна отримати якісну консультацію щодо конкретної проблеми.

Фільтр всмоктувальний сітчастий: ціна

Вартість всмоктувального фільтра для гідравліки визначається виробником. У деяких випадках ціну слід уточнити у менеджерів.

Вгору