Важлива інформація! Ціни актуальні при замовленні через сайт. Мінімальне замовлення 200 грн. Ми працюємо. Разом до перемоги!
Технічний інтернет-гіпермаркет
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: вихідний

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Героторні гідромотори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Героторні мотори — надійний пристрій у гідравліці

Для сільськогосподарської, будівельної, комунальної, дорожньої техніки необхідні гідромотори з особливими характеристиками. Такі машини працюють з максимальним моментом, що крутить, на малих оборотах — не більше 2500 за хвилину — та порівняно високою потужністю. Гідравлічні двигуни, що встановлюються у таких випадках, називаються героторними. Вузли такого типу є в конструкціях тихохідних механізмів, металообробних верстатів, що витримують інтенсивні навантаження.

Гідромотори бувають таких видів:

  • поршневі;
  • героторні;
  • шестерні.

Героторний гідромотор характеризується високим моментом, що крутить, при маленьких розмірах. Завдяки чому може застосовуватися для приводів перевантажених та тихохідних механізмів. Робоча рідина подається в порожнині двигуна за допомогою спеціального розподільника. Крутний момент робить планетарні рухи, «перекочуючись» за робочими роликами. Пристрій відрізняється високою енергоємністю, простою конструкцією, універсальністю та встановлюється у мобільній спецтехніці.

Героторний гідромотор

Цей двигун відрізняється низкою переваг. Характеристики залежать від конкретної моделі, але героторний мотор має ширші можливості порівняно з аналогами. Має високий ККД, стабільно функціонує у складних умовах. Навіть на малій швидкості зберігає звичайну кількість обертів.
Купити героторний двигун коштує завдяки компактним розмірам. Він витримує осьові, радіальні навантаження. Високий момент, що крутить, видається вже при запуску і зберігається весь час. При малій вазі агрегат має велику продуктивність. Механізм працює плавно, підходить для відкритої чи закритої гідравлічної системи. Вихідний вал герметичний, ущільнений, дозволяє виробу зберігати показники довго, залишаючись надійним.

Героторний мотор

Ціна героторного двигуна залежить від багатьох факторів. На вартість впливає різновид. Бувають такі:
високоспритні — до 2000 оборотів за 60 секунд;
середньочастотні — від 50 до 1500;
високомоментні. При обертанні до 600 оборотів створює високий момент, що крутить.
Агрегат комплектується фланцями та валами різних типів. Випускається у кількох модифікаціях. Найдешевше обходиться стандартне виконання. Існують моделі із додатковим ущільненням, посиленими підшипниками. Потрібно враховувати, що термін експлуатації кожного конкретного виду відрізняється. Все залежить від середовища, умов застосування, дотримання правил використання.

Купити героторний гідромотор

Необхідність застосування виникає у різних ситуаціях. Завдяки універсальності, оптимальним властивостям, довговічності механізм активно купується для потреб промисловості. Призначення залежить від типу, саме: найбільшої кількості оборотів. У деяких випадках поширені високоспритні. Замовити гідромотори героторні воліють як приводи для пилососів, підмітальних машин, стрічкових пилок.
Це комплектуючі начіпних установок будівельної, сільськогосподарської спецтехніки. Середньочастотні купують найчастіше. Такі героторні гідромотори монтують на газовозах, як насосні приводи, встановлюють дробарки, спецмашини для прибирання снігу. Високомоментні та високопотужні необхідні у гідравлічних бетонозмішувачах, буровому обладнанні, колесах.

Героторний гідромотор: ціна

Вартість залежить від різних показників. Точні розцінки підкажуть наші фахівці компанії «Гідравлік Майстер». У каталозі представлений широкий вибір продукції. Якісні комплектуючі, запчастини до них, героторні гідромотори купити можна на нашому сайті з доставкою по Україні. У каталозі пропонуються надійні моделі, які підходять для всіх перерахованих вище цілей.
Якщо не виходить вибрати відповідний героторний гідромотор, допоможуть досвідчені менеджери, які проконсультують по представлених модифікаціях, виберуть оптимальний варіант в залежності від поставлених завдань.
 

 

Вгору