Важлива інформація! Ціни актуальні при замовленні через сайт. Мінімальне замовлення 200 грн. Ми працюємо. Разом до перемоги!
Технічний інтернет-гіпермаркет
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: вихідний

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Гідравлічне обладнання та інструмент

Гідравлічне обладнання — це устрою, що застосовуються у виробничих сферах. Гідравліку можна зустріти в сільськогосподарській техніці та спецтехніці, а також у будівельних механізмах. Апаратура дозволяє досягти ефективного результату з мінімальними витратами зусиль, забезпечуючи зручність та простоту виконання процесів. Робота таких пристроїв побудована на перетворенні тиску рідини на механічну силу. 

Які основні компоненти системи?

 1. Гідронасоси, призначені для створення тиску рідини в системі. Залежно від сфери застосування використовуються: шестеренні, аксіально-поршневі, пластинчасті, радіально-поршневі та ручні.
 2. Гідромотори, що перетворюють гідравлічну енергію на механічну;
 3. Фільтри, створені для фільтрації гідравлічної рідини від механічних забруднювачів: пилу, бруду та металевої стружки.
 4. Гідравлічні клапани та гідророзподільники. Регулюють потік та тиск рідини, дозволяють тонко налаштовувати та використовувати техніку для виконання різноманітних завдань;
 5. Гідроакумулятори — обладнання, яке дозволяє накопичити енергію в процесі роботи гідравлічної апаратури, щоб за необхідності віддати її у потрібний момент.

Замовити та купити комплектуючі, запчастини, а також інструмент для обслуговування від постачальника за найнижчою ціною можна на сайті Hydraulic.ua з доставкою по Україні та Києву. Весь товар представлений у каталозі на сайті компанії.

Як підібрати гідравлічне обладнання

Гідравліка — це складна багатокомпонентна система. Перед тим, як купити гідравлічне обладнання, розглядайте його технічні параметри.

Для правильного вибору компонентів необхідно враховувати наступне:

 1. Тиск робочої рідини системи. Залежно від завдань гідравлічної системи тиск може досягати до 450 бар та більше. 
 2. Пропускна здатність гідросистеми: тип гідронасоса, приєднувальні розміри валу та фланця, його робочий об'єм та швидкість обертання.
 3. Тип гідромотора: приєднувальні розміри валу апаратури та фланця, його робочий об'єм, швидкість обертання та крутний момент.
 4. Умови експлуатації верстатної гідравліки: необхідність підігріву гідравлічного масла або його охолодження. Занадто холодна або дуже гаряча олія втрачає свої властивості і може стати причиною передчасного зношування гідравлічних компонентів або їх поломки.
 5. Робоче середовище гідравлічної олії. Перш ніж купити гідравлічне обладнання, враховуйте тип мастила, його в'язкість. Вибирати його необхідно виходячи з рекомендацій заводу-виробника гідрообладнання. Використання невідповідної олії може призвести до некоректної роботи системи або її поломки.

Розглядайте також особливості сервісного обслуговування та наявність комплектуючих для верстатної гідравліки у вашому регіоні. Велику увагу приділяйте вартості обладнання та вартості установки.

Які переваги покупки в Hydraulic.ua

Інтернет магазин Hydraulic.ua — це дилер обладнання, деталей та інструментів за цінами від світових виробників. Купити гідравлічне обладнання — це отримати багато важливих плюсів.

Купуючи продукцію у нас, споживач набуває наступних переваг:

 • наявність 35 магазинів-майстерень по Україні дає можливість забрати товар самовивозом, підвищуючи зручність та зберігаючи кошти;
 • великий асортимент запчастин дозволяє вибрати комплектуючі, деталі та інструменти для ремонту та складання гідравлічних систем будь-якого типу за доступною ціною;
 • спеціалізоване консультування, наші спеціалісти проводять технічні консультації щодо роботи гідрообладнання, яке представлене в каталозі на сайті;
 • наявність накопичувальної системи бонусів, акцій та знижок на верстатну гідравліку; 
 • гарантія на асортимент, купити гідравлічне обладнання у нас можна з наданням постгарантійного та сервісного обслуговування;
 • можливість відправки товару з каталогу до будь-якого відділення Нової Пошти на території України;
 • співвідношення ціни та якості.

Замовити та купити комплектуючі, запчастини, а також інструмент для обслуговування від постачальника за гарною ціною можна на сайті Hydraulic.ua з доставкою по Україні та Києву.

 

⏩ Насос шестерневий Vivoil XV-0P 2864 грн
⏩ Гідромотор Mozioni BMR 50 (OMR) 2808 грн
⏩ Кульовий кран високого тиску, 2-ходовий 568 грн
⏩ Повітряний теплообмінник без лап OMT 8693 грн
Вгору