Важлива інформація! Ціни актуальні при замовленні через сайт. Мінімальне замовлення 200 грн. Ми працюємо. Разом до перемоги!
Технічний інтернет-гіпермаркет
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: вихідний

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Швидкознімні з'єднання (муфти) Камлок (БРС Camlock)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Камлок “camlock”

Швидкороз'ємне з'єднання типу камлок (Camlock) — це система швидкого з'єднання, використовується як швидкий і зручний спосіб з'єднання шлангів і труб. Вони прості у використанні, не вимагають інструментів для з'єднання та роз'єднання двох половин муфт та замінюють традиційні трудомісткі методи деяких інших типів з'єднань шлангів або труб. Це, у поєднанні з їхньою економічною ефективністю, робить їх найпопулярнішими муфтами у світі. Ці муфти надзвичайно універсальні, і оскільки при з'єднанні половин муфти між собою немає різьблення, немає проблем з їх ушкодженням або забрудненням. Це означає, що муфти Camlock дуже підходять для брудного середовища. Система особливо добре підходить для ситуацій, коли потрібна часта заміна шлангів, наприклад, для бензовозів.

 

Основною перевагою фітингів Camlock є простота установки. На відміну від багатьох інших муфт, фітинги Camlock можна з'єднати або від'єднати за лічені секунди без додаткових інструментів. Це робить їх особливо корисними в конфігураціях, що потребують частої заміни трубопроводів, і вони можуть скоротити час простою практично в будь-якій програмі з перекачування рідини.

З'єднання камлок (camlock)

Купити камінчики в Україні стало простіше завдяки онлайн-гіпермаркету HYDRAULIC.UA. Тут представлена виключно оригінальна продукція, призначена для використання у гідравлічних та пневматичних системах. Завдяки прямим поставкам від виробника та вигідній ціновій політиці магазин пропонує лояльні ціни на всю продукцію. Компетентна логістична інфраструктура забезпечує швидку доставку товарів по всій території України.
Застосування з'єднувачів типу camlock охоплює широкий спектр галузей, включаючи:  

 • авто-бензо-паливні цистерни;
 • алкосфера;
 • вода;
 • хімічна;
 • будівництво;
 • олії;
 • лакофарбові матеріали;
 • судобудування.

Швидкороз'ємні з'єднання (муфти) камлок (camlock)

Особливості камлоків від HYDRAULIC.UA полягають у різноманітності розмірів, від 0.5 до 8 дюймів, та виготовлені відповідно до стандартів EN 14420-7 (DIN 2828). Стандарти EN 14420-7 схвалені CEN (Європейським комітетом зі стандартизації) у вересні 2004 року. Фітинги Camlock, розроблені та виготовлені відповідно до стандарту EN 14420-7, взаємозамінні зі стандартом MIL-C-27487, але існує різниця у конструкції хвостовика шланга, різьбленні та номері деталі. Муфта швидкознімна гідравлічна камлок виготовляється з алюмінію, нержавіючої сталі, латуні та поліпропілену, застосовуючи різні технології виробництва. Важливо, що швидкознімні муфти camlock можуть комплектуватися під різні види підключень, у тому числі для рукавів високого тиску, де важливим є дотримання заходів безпеки при їх використанні. Робочий тиск становить до 250 фунтів на квадратний дюйм. Фітинги Camlock доступні з різьбовим з'єднанням (BSP/NPT) або хвостовиком шланга, а їх розміри варіюються від 1/2 до 8 дюймів (від DN15 до DN 200).

Швидкороз'ємне з'єднання камлок. Типи

Існує кілька типів камінців, включаючи типи А, B, C, D, E, F, а також заглушки типів DC і DP, що забезпечують гнучкість у підборі з'єднань для різних потреб.
Виходячи з конструктивних особливостей, камлоки швидкороз'ємні з'єднання поділяються на такі типи:

 • camlock тип А: ніпель «папа» з внутрішнім різьбленням;
 • camlock тип B: муфта «мама» із зовнішнім різьбленням;
 • camlock тип С: муфта «мама» під установку в рукав (під рукавний хомут);
 • camlock тип D: муфта «мама» з внутрішнім різьбленням;
 • camlock тип E: ніпель «папа» під установку в рукав (під рукавний хомут);
 • camlock тип F: ніпель"«папа» із зовнішнім різьбленням;
 • camlock тип DC та DP: заглушки, під ніпель «папа» та муфту «мама» відповідно.

Камлок купити в Україні

У нашому інтернет магазині, Ви можете купити найпопулярніші з'єднання camlock такі як: камлок 50 (камлок 2 дюйми), камлок 75 (камлок 3 дюйми), камлок 100 (камлок 3 дюйми), камлок 150 (камлок 6 дюймів). Для замовлення можна використовувати онлайн-форму на сайті магазину або звернутися до менеджерів за телефоном для отримання додаткової консультації.


 

Вгору