Ми працюємо. Разом до перемоги!
Технічний інтернет-гіпермаркет
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ-НД: вихідний

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Оливи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Мастила для гідравліки мають в'язку консистенцію, вони потрібні для того, щоб передавати енергію по системі. Обволікають гідравліку зсередини й потребують гідравлічних насосів. Змащенню потрібен нагнітач, а маслу - ні. Рідина у тому числі необхідна для захисту від корозії та швидкого зносу, а також для охолодження та як перешкода для різних відкладень. Для коректної роботи гідравліки варто уважно обирати олію, яка підійде системі та вказівкам виробника.

Види гідравлічних рідин

Такі олії діляться на види, склади, фізико-хімічні показники тощо. Спеціалісти Hydraulic.ua готові допомогти вам з вибором та проконсультувати щодо характеристик кожної позиції.

Види гідравлічних масел:

 1. Індустріальне. Використовується для роботи промислового обладнання, не має додаткових присадок та властивостей. Найчастіше призначено для навантажень низького та середнього рівня у нормальних температурних режимах.
 2. Пожежобезпечне. У рідині такого виду потребують металургії та інших галузей, де механізм використовується на високих температурах. Олія не повинна мати побічних ефектів і залишати корозію на металі, для цього до його складу додають різні добавки.
 3. Арктичне. Експлуатується у гідравлічних системах техніки, що знаходиться в холодних умовах на Півночі. Температура збереження всіх властивостей цієї рідини до -60°С.

Такі рідини поділяються за фізико-хімічними показниками, що виражає індекс в'язкості (ІВ).Існує три рівні ІВ:

 • низький (менш як 80);
 • середній (80 - 90);
 • високий (90-100 і вище).

По суті, що вище ІВ, то краща якість, адже високий показник знижує ступінь залежності від температури. Склади поділяються на групи:

 1. А (HH за ISO та H за DIN). Для обладнання (на легкі навантаження). Нема добавок.
 2. Б(HL). Є добавки. Необхідно для середньонавантаженої техніки.
 3. В (HM ISO і HLP DIN). Сильне очищення, багато додавань для довговічності металу та його стійкості. Потрібна для гідросистем у техніці, яку експлуатують для роботи при тиску та високих температурних показниках.
 4. Група з DIN та ISO: HLP-V та HV. У складі є загусники, які допомагають підвищити ІВ та стійкість до тепла.

Придбавши продукт за цими характеристиками, ви точно не помилитеся у виборі.

Маркування гідравлічних рідин

Розчини для гідросистем мають такі позначення:

 • ВМГЗ — для техніки, що використовується на вулиці;
 • МГЕ - для сільськогосподарських апаратів;
 • Р — вантажопідйомні механізми;
 • А - гідротрансформатори;
 • АУП — спецтехніка, що експлуатується на воді та землі;
 • АУ — застигає за невеликих температур, потрібна для великої швидкості;
 • ГТ - для техніки на дизелі;
 • ЕШ – для навантажень.

Коли всі критерії підбору зрозумілі, у каталозі hydraulic.ua можна вибирати та купувати необхідні товари. Доставка з Києва займе лише кілька днів.

Як купити гідравлічне мастило

Придбати потрібну рідину можна за допомогою сайту гідравлічного обладнання Hydraulic.ua. У каталозі ви знайдете європейську продукцію з маркуванням, що відповідає міжнародним стандартам. Зручний каталог робить купівлю більш приємною та швидкою. У розділі гідравлічного обладнання ви можете знайти вироби для коректної роботи гідравліки. На сайті є каталог з цінами та детальним описом кожного продукту. Щоб замовити та купити продукцію, скористайтесь онлайн-формою або зателефонуйте нам, використовуючи кнопку зв'язку. Оперативна доставка триватиме 1-2 дні. Центральний склад, у якому можна забрати товар самовивозом, знаходиться у Києві. Нашим сервісом та якістю продукції задоволений кожен клієнт.

Вгору